KAS PLANEERID SUURT SÜNNIPÄEVAPIDU OMA PEREKONNALE, VÕI ORGANISEERID ÜRITUST ETTEVÕTTELE, ÄRA MURETSE, ME LEIAME SULLE LAHENDUSE!

TUTVU MEIE RESTORANIDEGA JA BRONEERI LAUD

TULJAK

Tuljaku ruumikas peasaal mahutab kokku kuni 150 külalist. Lisaks saab meie juures privaatsemaid üritusi korraldada galeriisaalis, mis mahutab kuni 50 külalist, olgu ürituseks pulm, sünnipäev, või hoopis seminar. Meil on ka kaks imekaunist terrassi ning ajalooline grillimsala. Õuealale mahub lisaks veel 150 inimest.

Peasaal – kuni 150 külalist
Galeriisaal – kuni 50 külalist, 75″ teler
Õueala – kuni 150 külalist

Broneeringutega, kus külaliste arv ületab 10 inimest või erisoovide puhul palume saata päring e-maili adressil tuljak@tuljak.ee

Kuni 10-le külalisele saad laua mugavalt broneerida Tuljaku kodulehel.

PAJU VILLA

Paju Villa teisel korrusel on võimalik korraldada privaatsemaid õhtusööke ning üritusi. Kolm ülemisel korrusel asuvat ruumi on võimalik soovi korral kas ühendada või ka eraldada luues võimalusi mitmesuguste ürituste korraldamiseks. Suvel on aias avatud kaunis terrass ning väikestele külalistele mänguala.

2. korrus – kuni 50 külalist
Pisem eraldatud ruum – kuni 10 külalist
Suurem eraldatud ruum – kuni 20 külalist,
76″ ekraan ja projektor
Suveterrass – 100 külalist

Broneeringutega, kus külaliste arv ületab 10 inimest, või erisoovide puhul palume saata päring e-mail adressil paju@pajuvilla.ee

Kuni 10-le külalisele saad laua mugavalt broneerida Paju Villa kodulehel.

OKO

Meie rannarestorani teist ja kolmandat korrust on võimalik rentidaka privaatseteks üritusteks. Teise korruse saal mahutab kuni 100 külalist, kolmanda korruse siseruum 30 inimest, terrass lisaks kuni 50. Kolmandal korrusel avaneb mere poole suur terrass, mis võimaldab erinevate väliürituste korraldamist suveperioodil.

2. korrus – kuni 100 külalist
3. korrus – kuni 30 külalist
Merevaatega terrass 3. korrusel – kuni 50 külalist

Broneeringud suurematele seltskondale, kui 10 inimest ning erisoovid saatke meile julgesti e-maili aadressile oko@okoresto.ee

Kuni 10-le külalisele saad laua mugavalt broneerida OKO kodulehel.

NOA

Mereäärses NOA restoranis tunned end nagu lõuna- või õhtusöögil heade Sõprade juures. Õdusas ja veidi eklektilises kodus, kus kõik on läbi mõeldud ja miski pole ülepingutatud. NOA restorani siseruum mahutab kuni 80 inimest ja terrass vaatega Tallinna lahele mahutab suvisel ajal kuni 100 inimest.

Kogu restoran – kuni 80 külalist
Väliterrass – kuni 100 külalist

Broneeringud suurematele seltskondale, kui 10 inimest ning erisoovid saatke meile julgesti e-maili aadressile noa@noaresto.ee.

Kuni 10-le külalisele saad laua mugavalt broneerida NOA kodulehel.

NCH

Algusest lõpuni erakordne kogemus, võites kogu Su tähelepanu. Detailideni läbimõeldud ning toodud sinuni parimate professionaalide poolt.

NOA Chef’s Halli on võimalik broneerida privaatsündmuste jaoks kuni 26-le külalisele.

Päringud eriürituste korraldamiseks palun saatke meile e-maili aadressile nch@nch.ee

Kuni 10-le külalisele saad igapäevased broneeringud teha mugavalt NOA Chef’s Halli kodulehel.

POKO

POKO resto ühendab endas kahte maja – suuremat POKOt ja väiksemat POKO B-d.

Oleme slow fast food rannarestoran, mis koosneb tänavatoidu retseptidest, restoraniköögi distsipliinist ja iga meie pereliikme poolt lisatud armastusest.

POKO restot me üldjuhul eriürituste jaoks kinni ei pane, kuid korraldame ise kohapeal erinevaid DJ-õhtusid ja esinemisi, et suvepealinna särtsakamat meeleolu juurde luua.

Seoses erisoovidega palun kirjutame meile e-maili aadressile poko@pokoresto.ee

Kuni 10-le külalisele saad laua mugavalt broneerida POKO kodulehel.

TOKO

TOKO on ilusa vaatega Tartus Emajõe kaldal asuv restoran, kus saame võõrustada privaatsemateks pidudeks või õhtusöökideks 30-50 külalist. Teisel korrusel asuv terrass on hea paik ilusa ilmaga nautimiseks.

Menüüs pakume ehedaid maitseid otse puuküttega grillilt, värskendavaid suvekokteile ning loomulikult rõõmsa TOKO teenindust. Küsi vastavalt oma sõpruskonna suurusele meie kokkadelt konkreetset pakkumist.

Seoses erisoovidega palun kirjutame meile e-maili aadressile toko@tokoresto.ee

Kuni 10-le külalisele saad laua mugavalt broneerida TOKO kodulehel.

HAAPSALU KUURSAAL

Ei ole saladus, et Haapsalu Kuursaal on pulmade korraldamiseks üks parimaid valikuid Eestis. Siinne romantiline hõng, meri ja suvine õhustik lausa soosivad seda.

Kuursaal mahutab kuni 130 külalist, eraldi lava bändi jaoks ja ka tantsusaal, sest milline pidu siis ilma tantsuta lõpeb.

Pea oma pulmad päikeseliselt romantilises Haapsalu kuursaalis!

Oma küsimused ja soovid saada palun meie e-maili aadressile haapsalu@kuursaal.ee

Kuni 10-le külalisele saad igapäevased broneeringud teha mugavalt Haapsalu kuursaali kodulehel.